Google maps W serwisie Youtube... W serwisie Facebook... W serwisie Instagram...

Anna Stolarczuk, mob.: +48-88-35-31-000
E-mail: biuro@mybigbox.pl
Konrad Klimek, mob.: +48-506-021-357
E-mail: konrad.klimek@mybigbox.pl

Projektowanie wnętrz sklepów


To nasza specjalność…

Prowadzisz sklep i zastanawiasz się, jak zachęcić klientów, by chętniej go odwiedzali? A może dopiero planujesz otworzyć punkt sprzedaży i chcesz, aby jego przestrzeń stwarzała dobry klimat do zakupów? Choć jakość i cena towarów, które dystrybuujesz liczą się najbardziej, równie istotna jest aranżacja wnętrza sklepu. Od organizacji przestrzeni, zastosowanej kolorystyki i koncepcji stylistycznej zależy, jak Twoja marka będzie odbierana przez klientów. To nie koniec. Estetycznie zaaranżowane wnętrze ułatwi również kupującym swobodne poruszanie się po sklepie i pozwoli im dotrzeć tam, gdzie jako sprzedawca chcesz ich pokierować.

Chcesz zwiększyć atrakcyjność swojego biznesu? Jeśli tak, projektowanie wnętrz sklepów powierz w ręce MyBigBox. Jako biuro architektoniczne z ogromnym doświadczeniem i jeszcze większym zaangażowaniem i kreatywnością zadbamy o to, by Twój sklep zachwycał już od progu.

Jak wygląda projektowanie wnętrz sklepów w wydaniu MyBigBox?

Wszystko zaczyna się bardzo niepozornie – od rozmowy z Tobą. Poznajemy Twoją koncepcję biznesową, wartości, cele oraz najważniejsze cechy sklepu, który prowadzisz. Potem dokładnie mierzymy dostępną powierzchnię i zabieramy do właściwej pracy.

Przekuwamy Twoje oczekiwania oraz specyfikę tworzonej marki na projekt przestrzeni sklepowej, która jest nie tylko estetycznie zachwycająca, ale przede wszystkim funkcjonalna. Naszym celem jest stworzenie dla Ciebie jeszcze lepszych warunków do efektywnej sprzedaży.

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń lub napisz – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.