Google maps W serwisie Youtube... W serwisie Facebook... W serwisie Instagram...

Anna Stolarczuk, mob.: +48-88-35-31-000
E-mail: biuro@mybigbox.pl
Konrad Klimek, mob.: +48-506-021-357
E-mail: konrad.klimek@mybigbox.pl

Aranżacja łazienek


Łazienka jest przestrzenią, która powinna być urządzona funkcjonalnie, a jednocześnie sprzyjać odprężeniu i relaksowi. Dlatego wykonując projekt łazienki lub pokoju kąpielowego architekt wnętrz musi patrzeć na projektowaną przestrzeń z wielu perspektyw. Szczególnie wymagające jest projektowanie łazienek w blokach mieszkalnych, które słyną z ciasnych i nieustawnych pomieszczeń, których funkcjonalna aranżacja wymaga wielu kompromisów. Bawienie się przestrzenią to nasza specjalność. Od lat pomagamy mieszkańcom bloków oraz właścicielom domów jednorodzinnych w aranżowaniu łazienek, które spełniają ich oczekiwania, niezależnie od metrażu i ustawności pomieszczenia. Jak to robimy?

Projekt łazienki – nieszablonowo i z pasją

aranżacja łazienek Warszawa

Projektowanie łazienek wymaga harmonijnego łączenia z sobą funkcji użytkowej i relaksacyjnej przestrzeni, która nierzadko jest bardzo ograniczona. Ograniczenie przestrzeni nastręcza wiele trudności organizacyjnych, które skłaniają wielu klientów do stawiania funkcjonalności nad estetykę pomieszczenia. W praktyce dobrze zaprojektowana łazienka – nawet ta o niewielkim metrażu – może być funkcjonalna, a zarazem estetyczna i sprzyjać odpoczynkowi.

Nasze aranżacje łazienek, podobnie jak aranżacje kuchni charakteryzują się nieszablonowym podejściem do przestrzeni, którą traktujemy jak pewnego rodzaju plastyczną masę konstrukcyjną. Dzięki takiemu podejściu wykraczamy poza utarte schematy, sięgając po rozwiązania umożliwiające efektywną organizację pomieszczenia przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej estetyki wykończenia wnętrza. A to jeszcze nie wszystko… Wykraczając poza standardy i sztampę spełniamy marzenia klientów dotyczące przede wszystkim aspektu relaksu i odpoczynku, i robimy to w przestrzeniach, które na pierwszy rzut oka nie pozwalały na ten luksus.

Współpracę z klientem rozpoczynamy od wykonania drobiazgowych pomiarów przestrzeni. W przypadku łazienek do remontu w pomiarach uwzględniamy grubość kleju i glazury, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe centymetry kwadratowe, które mogą nam pozwolić na realizację śmiałych zamierzeń projektowych.

Jeśli marzysz o luksusowym pokoju kąpielowym w przestrzeni standardowej łazienki, nie zwlekaj. Zaaranżujemy go dla Ciebie!

Projektowanie łazienek Warszawa

Nasze biuro projektowe mieści się w niedalekim sąsiedztwie miasta Warszawa. Stąd w naszym portfolio tyle projektów wykonanych i zrealizowanych dla klientów z Warszawy i okolicy. Nie oznacza to jednak, że nie podejmujemy się realizacji projektów w innych częściach kraju. Działamy globalnie, co przekłada się na nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni niezależnie od tego, czy mieszkasz w Warszawie czy Gdańsku.

Projekty łazienek wykonujemy na potrzeby obiektów mieszkalnych oraz użytkowych. Przedsiębiorcom oferujemy niezwykle estetyczne, a zarazem niskobudżetowe w wykonaniu aranżacje łazienek dla pracowników i klientów. Obok projektów budżetowych, realizujemy również projekty luksusowe dla hoteli i restauracji.

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością zaaranżujemy dla Ciebie każdą przestrzeń.