Google maps W serwisie Youtube... W serwisie Facebook... W serwisie Instagram...

Anna Stolarczuk, mob.: +48-88-35-31-000
E-mail: biuro@mybigbox.pl
Konrad Klimek, mob.: +48-506-021-357
E-mail: konrad.klimek@mybigbox.pl

Aranżacja kuchni


Jeśli nie potrafimy jednoznacznie określić roli kuchni w naszym domu, pomoże nam w tym dobry architekt wnętrz, który zadając odpowiednie pytania i wsłuchując się w nasze odpowiedzi stworzy spersonalizowany projekt przestrzeni, w której my i nasza rodzina będziemy czuć się dobrze.

aranżacja kuchni Warszawa

Kuchnia to przestrzeń niezwykle istotna dla domu. Tutaj wspólnie przygotowujemy posiłki i spędzamy czas, nierzadko budując więzi rodzinne. Dlatego decydując się na remont starej kuchni lub aranżację nowej powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na rolę, jaką to pomieszczenie odgrywa w życiu naszej rodziny. W przeciwnym razie projekt kuchni nie spełni naszych oczekiwań, a my będziemy skazani na przestrzeń, w której nie potrafimy prawidłowo funkcjonować.

Jak powinien być wykonany dobry projekt kuchni?

Dobra aranżacja kuchni to projekt, który uwzględnia wszystkie potrzeby i oczekiwania użytkowników przestrzeni i wpasowuje je w układ architektoniczny obiektu. Dlatego przygotowując nasze projekty i aranżacje każdorazowo skupiamy się na osobach użytkujących przestrzeń kuchenną, ich przyzwyczajeniach, nawykach, a także marzeniach. Jak pracujemy?

Prace projektowe rozpoczynamy od pomiarów pomieszczenia. Dzięki temu już podczas pierwszej rozmowy z klientem możemy określić, co na pewno uda nam się zrealizować, a gdzie będziemy musieli pójść na kompromis. Po zapoznaniu się z potrzebami i oczekiwaniami klienta przystępujemy do prac koncepcyjnych, w ramach których powstaje wstępny projekt aranżacji przedstawiony w formie łatwej w odbiorze wizualizacji – zdjęć lub prezentacji multimedialnej. Po zaakceptowaniu wizualizacji przygotowujemy projekt wykonawczy wraz z kosztorysem oraz harmonogramem prac wykończeniowych.